رنگ اتاق خواب دخترانه
05
سپتامبر

رنگ اتاق خواب دخترانه

همیشه دید رنگی بین مرد و خانم ها متفاوت بوده و هست و اغلب یا باعث دلخوری و یا خنده بین آنها قرار گرفته است. خانم ها داری یک طیف وسیع و گسترده ای از رنگ در ذهن خود دارند. حالا انتخاب رنگ برای هر فضا رنگ اتاق خواب یا رنگ پذیرایی و …  و کنار هم قرار دادن آنها  کار سختی در یک نگاه می باشد. ولی اصلا اینطوری نیست با رعایت چند ترفند شما راحت بین رنگ ها می توانید بهترین رنگ را انتخاب کنید.

رنگ اتاق خواب دخترانه

رنگ صورتی

اولین رنگی که در ذهن هر فردی برای رنگ  اتاق خواب دخترانه می آید صورتی است. ولی لزوما صورتی همه چیز صورتی جالب نمی شود ما می توانیم با انتخاب های متعدد مثل سایه روشن صورتی یا ترکیب رنگ زرد و لیمویی به این رنگ روح  و تنوع بدهیم.

صورتی در کنار نارنجی و مبلمان سفید می تواند ترکیب جذاب و مورد تایید دختر خانم های مشکل پسند قرار بگیرد و همچنین فضا را بانشاط جلوه دهد.

رنگ بنفش می توانیم بگوییم بزرگ شده رنگ صورتی در طراحی اتاق دختران می باشد. اکثرا دختر ها وقتی به یک سن مشخصی می رسند دوست دارند رنگ اتاق خواب خود را  بنفش کنند.

رنگ بنفش را می توانیم جز رنگ ها کلاسیک و شیک در طراحی اتاق خواب دخترانه قرار بدهیم و اگر کنار رنگ های مثل سفید باشند حس رمانتیک را بیشتر نشان می دهند.

البته رنگ سفید در طراحی اتاق خواب دخترانه می تواند پارچه روی مبلمان یا رو تختی باشد و لزومی ندارد که حتما رنگ روی دیوار باشند.

اگر بخواهیم کمی فضا و رنگ اتاق خواب  را شادتر بکنیم بهتر است کنار رنگ بنفش رنگ زرد یا سبز روشن قرار بدهیم.

رنگ آبی

رنگ ها همیشه مختص قشر یا افراد خاصی نیستند ما می توانیم با زیرکی و هوشیاری رنگ آبی را در اتاق خواب دخترانه قرار بدهیم رنگ آبی متمایل به فیروزه ای همواره می تواند به اتاق خواب جلوه زیبایی بدهد

پس رنگ آبی مختص پسرها نمی باشد.

بسیاری از دخترها بخاطر روحیه شاد و پر انرژی که دارند همیشه دنبال یه طراحی متفاوتی هستند استفاده از رنگ نارنجی در کنار زرد و قرمز شجاعت خاصی می خواهد که بعضی از دختران دارند و در طراحی اتاق خواب استفاده می کنند.

همیشه رنگ ها ،در قوطی رنگ خلاصه نمی شوند شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری های متنوع رنگ را درون فضا بیاورید. استفاده از تم های مثل شخصیت های کارتونی یا نوشته های هنری و یا کاغذ دیواری های راه راه می تواند کمک زیادی در این زمینه به شما بکند.

اگر سوالی دارید حتما با مشاوران گروه ما تماس بگیرید. مشاوره رایگان