طراحی اتاق خواب پسرانه
04
سپتامبر

طراحی اتاق خواب پسرانه

 

شاید گاهی وقت ها فکر کنیم  خرید برای آقایان و پسرانه کاری ساده  باشد. ولی در طراحی اتاق خواب پسرانه کاملا این قضیه برعکس است. 

یک طراح باید تمام هنر خود را به کار ببرد تا بتواند فضا ی اتاق به بهترین شکل انرژی ذاتی و شیطنت پسرانه را کنترل کند. شما با رعایت چند نکته می توانید اتاق خواب پسر خود را به یکی از مکان های مورد علاقه پسرخود در خانه تبدیل بکنید.

برای داشتن یک طرح خوب و زیبا اتاق خواب پسرانه کافی است چند نکته را رعایت فرمایید:

یکی از نکات در طراحی اتاق خواب پسرانه این است که اکثر پسرها به رشته های مختلف ورزشی علاقه نشان می دهند. پس شما می توانید با توجه به علاقه مندی فرزند خود و با استفاده از متریال های مختلف که ساده ترین آن کاغذ دیواری سه بعدی می باشد، پوستری در روی یک دیوار قرار دهید.

آرزوهای پسر خود را به حقیقت تبدیل کنید؟

شما به راحتی می توانید پسر خود را غافلگیر کنیدچگونه؟

کافی است شناخت کوچکی از آن داشته باشید و به آرزوهایش گوش کنید . راحت ترین راه پرسیدن از خودش است سوال کنید و بپرسید به چه چیزهای علاقه دارد یا می خواهد چه کار شود؟

شما می توانید با طراحی ساده و آوردن آرزوهای آن در طراحی ،پسر خود را غافلگیر کنید.

به عنوان مثال پسر شما به نجوم علاقه دارد …کافی است یک کاغذ دیواری سه بعدی درون اتاق خواب آن قرار بدهید و همه سیاره ها درون آن باشند و یک نور پشت آن تعبیه کنید که در هنگام شب ستاره ها بدرخشند.

طراحی اتاق خواب پسرانه نسبت به دختران از جزئیات کمتری برخوردار هست.

در طراحی اتاق خواب پسرانه ما هر چقدر از جزئیات کمتر استفاده  کنیم و همه وسایل را راحت در دسترس آن قرار بدهیم بهتر است.

دلیلش خیلی ساده است. ذهن  مرد ها نسبت به زنان کلی گرا تر هستند و نکات و تغییرات ریز را نمی بینند.

به عبارتی دیگر اگر بخواهید اتاق پسر شما تمیز باشد و هر روز از آن نخواهید که اتاق را مرتب کند  اتاق پسرتان را خوانا طراحی کنید.

  به سادگی همه چیز را در دسترس قرار دهیم. به عنوان مثال تخت و کمد و میز را در یک مجموعه قراربدهیم به این صورت ما در فضا هم صرفجویی کرده ایم.

در مورد استفاده از کاغذ دیواری در طراحی اتاق خواب پسرانه در صحبت ها بالا اشاره کردیم ولی از این نکته نباید غافل بشویم:

خدا را شکر که تنوع کاغذ دیواری هر روز بهتر می شود. شما می توانید از شخصیت های کارتون های مختلف مورد علاقه پسرتان استفاده کنید یا کاغذ دیواری های سه بعدی جذاب.

امروزه علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است شما می توانید حتی عکس خود پسرتان را بصورت کاغذ دیواری انتخاب و چاپ بکنید.

استفاده از قفسه در طراحی اتاق خواب پسرانه

شما به صورت خیلی ساده می توانید قفسه های مرتبی در روی دیوار قرار بدهید و فرزند شما می تواند کاردستی ها و اسباب بازی ها و یا کتاب های خود را روی آن به عنوان تزیین قرار دهد.

به طور کلی در طراحی اتاق خواب پسر اگر شما دقت و وسواس به خرج دهید و نکات ریز را که در اینجا گفته شده رعایت بکنید، طراحی اتاق پسر کار مشکلی نیست.

در صورتی که به اطلاعات بیشتر نیاز داشتید

 یا نمونه کار بیشتر را می خواهید مشاهده فرمایید..

 مشاوران ما پاسخگوی شما می باشند.