دکوراسیون براساس طالع بینی
12
سپتامبر

طراحی دکوراسیون براساس طالع بینی

طراحی دکوراسیون همیشه از یک سری قوانین مشخصی پیروی می کند. یکی از قوانین طراحی دکوراسیون شناخت فرد و سلیقه آن در طراحی می باشد. بیشتر افراد به طالع بینی اعتقاد دارند و کسانی که به طالع بینی هم اعتقاد ندارند باز اگر در مجله ای این صفحه را ببیند نمی تواند به راحتی چشم از ماه تولد خود بردارند و گوشه چشمی شده به مسخره به آن می اندازند.(طراحی دکوراسیون براساس طالع بینی)

بهرحال هر ماه خصوصیات اخلاقی و رفتاری خود رادارد و ما می توانیم با کمی شناخت آن را با دکوراسیون ترکیب کنیم.

فروردین:

افراد فروردین ماه شخصیتی پر انرژی و مهربان و نگاهی مثبت نسبت به آینده دارند. از جمله افرادی که در همه کارها پیش قدم هستند.عنصر متولدین این ماه آتش می باشد که استیل و آهن از متریال های خاص این ماه هست. زیبایی خانه برای متولیدن این ماه دارای  اهمیت ویژگی است و هیچوقت تمام نمی شود.

روحیه متولید فروردین ماه خلاق و ماجرا جو می باشد پس این خلاقیت را درون خانه آزاد نگه دارید و نترسید. از لوازم عتیقه در خانه خود استفاده کنید.

عنصر آتش را در طراحی دکوراسیون خود بیاورید .شما می توانید اشیا های فلزی و یا از رنگ های طیف قرمز زیاد استفاده کنید.

شخصیت متولدین فروردین ماه قوی و مستقل می باشد ولی این را به یاد داشته باشید با استفاده از تابلو ها و عکس آشنایان فضای خود را می توانید شادتر کنید.

 از سبک های ساده و صنعتی شما می توانید در طراحی دکوراسیون بهره زیاد ببرید.

اردیبهشت

متولدین اردیبهشت افرادی مهربان و با اراده هستند و البته کمی خونسرد. این افراد وابستگی زیادی نسبت به اشیا و دارایی خود دارند و از تغیر و تحول را زیاد دوست ندارند.

متولدین این ماه افرادی با نظم و مقرراتی می باشد به همین دلیل خانه آنها همیشه دارای نظم می باشد قفسه های مرتب و وسایل همیشه به صورت نظم خاصی چیده شده است. آنها به راحتی می توانند تعادل خاصی بین اجزا خانه برقرار کنند به عنوان مثال قرار دادن ظروف چینی در کنار مبل چرمی و یک لامپ مسی آنها این تعادل را به راحتی بین آنها برقرار می کنند.
به طور خلاصه شخصیت این ماه ساده و طبیعی است پس بهتر است در طراحی دکوراسیون از متریال های مثل چوب و یا سنگ های رودخانه ای در دکور خانه استفاده کنید. استفاده از گل و گیاه به متولیدین اردیبهشت حس زندگی می دهد و از گیاهان بهتر است بیشتر استفاده کنید. رمانتیک بودن یکی دیگر از خصایص این ماه می باشد پس هیشه دنبال دکور و طراحی رمانتیک باشید تا با روحیه شما سازگاری بیشتری دارد.

خرداد

متولدین خرداد ماه شخصیتی باهوش سر زنده و اجتماعی دارند. همیشه بدنبال آزادی و رهایی می گردنند و به دنبال فرصتی به این کار.  سعی کنید وسایل خانه را طوری چیدمان بکنید احساس خفگی و کوچک بودند در خانه به شما دست ندهد.

افراد خرداد ماهی شخصیت اجتماعی دارند و اطرافیان آنها به این موضوع همیشه حسودی می کنند. خانه آنها همیشه پر از مهمان و رفت و آمد می باشد پس سعی کنید همیشه به تعداد کافی مبل و صندلی داشته باشید. روحیه این افراد گرم و لطیف می باشد پس بهترین رنگ برای دکوراسیون محیط آنها زرد و آبی می باشد.

سبکی در دکوراسیون داخلی بنام فارم هاوس مدرن می باشد که بهتر است از این سبک پیروی کنید. این سبک ترکیب قدیمی فارم هاوس که بیشتر استفاده از کابینت های شیشه ای و سینک چینی و مدرن که بیشتر استفاده از قفسه های باز و لوازم مدرن می باشد.البه این سبک بخاطر دوگانگی شخصیتی که در متولدین این ماه وجود دارد پیشنهاد می شود که بتوانند دچار سردرگمی در دکوراسیون نشوند.

تیر

متولدین این ماه دارای شخصیت آرام خانواده دوست هستند در یک نگاه خانه از نظر آنها جایی است دنج و آرام با مبل ها و کف پوش نرم و لطیف و نور طبیعی و کتابخانه ای در گوشه ای از فضا.

افراد متولدین این ماه بهتر است از سبک های اسکاندیناویی پیروی کنند چرا که با روحیه آنها بیشتر مطابقت دارد.

متولدین تیر ماهی عاشق آشپزی هستند و زمان و وقت زیادی را در آشپزخانه می گذرانند. پس بهتر است در طراحی آشپزخانه بیشتر دقت کنید و از دکوراتیو های طبیعی بیشتر بهره ببرید.
 

مرداد

افراد متولدین مرداد دارای شور و شوق زیاد و البته خلاق هستند پرانرژی و رک گو. عاشق رنگ های تیره و بدنبال سبک های خاص و تک می گردند. در خانه آنها حتما یک چیز یا وسیله عجیب و غریبی وجود دارد. بهتر است از رنگ های طلایی در فضایی خانه خود استفاده کنید و اشیا عتیقه که با روحیه شما نزدیکی بیشتری دارد. از غیر عادی بودن واهمی ندارند پس بهتر است همیشه یکی از دیوار های محیط خود را خاص و تک طراحی کنید.
 

شهریور 

شخصیتی فعال و آرمان گرا و همیشه به دنبال سادگی و  مینیمال هستند. شخصیت خاکی دارند و در هر کجا که باشند فضای خود را به بهترین نحو طراحی می کنند. بیشتر از رنگ های خنثی استفاده می کنید که بهتر است کمی خودتان را رها تر از این رنگ ها بکنند. از گیاهان در فضا خود حتما استفاده کنید.

آرامش برای متولدین این ماه بسیار مهم است پس سعی کنید خانه خود را به یک خانه دنج و آرام تبدیل کنید. کافی است با تغیرات کوچک و کم هزینه این کار را انجام بدهید.

طراحی دکوراسیون یک شهریوری ساده و بی آلایش باید باشد.

مهر

متولدین مهر دوست دار هنر و افرادی با سیاست هستند و شخصیتی متعادل و دوست داشتنی دارند. بهتر است در طراحی دکوراسیون خانه از وسایل و  تابلو های هنری  بیشتر بهره ببرید.

استفاده از رنگ های طلایی و مبلمان براق با روحیه شما بیشتر سازگار می باشد.

شخصیت متولدین این ماه رویاپرداز هستند پس بهتراست فضای از خانه را برای  رویاپردازی در نظر بگیرید و آن را به شکلی که دوست دارید دیزاین کنید.

آبان

شخصیت متولدین آبان ماه پرانرژی و شاد و دارای خلاقیت هنری زیادی می باشند.رنگ های طیف قرمز با روحیات این افراد بیشتر سازگار می باشد رنگ های مثل قرمز نارنجی کبود. سعی کنید از چند چراغ کم نور بجای لوستر در فضای خود استفاده کنید . همچنین استفاده از پارچه های گلدار در دیزاین خانه یا روی مبل ها و وسایل سفید می تواند برای آنها جذاب باشد. آنها عاشق شیک بودن و استفاده از وسایل شیک در دکوراسیون خانه خود می باشند. پس اگر برای دیدن منزل آنها رفتید، حتما اشیا قدیمی شیک می تواند هدیه ارزنده ای برای آنها باشد.

آذر

شخصیت متولدین این ماه آزادی گرا و پر از ایده های بزرگ  و ریسک پذیر و از هرگونه تجربه بزرگ استقبال می کنند. عاشق فضاهای بیرون هستند و پیشنهاد ما این است که دکوراسیون خانه خود را به صورتی چیدمان بکنید تا حس خفگی و بسته بودن به شما دست ندهد. بیشتر از وسایل و لوازم کاربری استفاده کنید نه از از وسایل تزئینی.

از یکنواختی متنفر هستند پس سعی کنید از وسایل قابل جابه جایی استفاده کنید تا بتوانید هر فصل آنها را به صورت دلخواه جا به جا کنید.

 

دی

نظم و انضباط با افراد این ماه متولد و بزرگ می شود. همیشه خانه ای آرام بخش و زیبا دارند و بدنبال بلند پروازی ها خود می باشند. رنگ قهوه ای و تیره با روحیه این افراد سازگاری بیشتری دارد. عاشق صنایع دستی و به خصوص صنایع دستی آسیای شرقی می باشند.

از وسایل با متریال های طبیعی بیشتر در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید مانند چوب، سنگ های رود خانه ای وگیاهان طبیعی .

وسایل ظریف و بدون زرق و برق در خانه به شما آرامش بیشتری می دهد مانند مبل با پایه های ظریف و زیبا. تعادل و تقارون از اصلی ترین مواردی است که شما می توانید در چیدمان خانه از آن بهره ببرید.

بهمن

افرادی مستقل و تجربه گرا. عاشق نور طبیعی می باشند. اگر در منزل خود نور کافی ندارید سعی کنید فضای خود را روشن تر کنید. شما می توانید از رنگ سفید و در کنار آن زرد و نارنجی استفاده کنید.

بخاطر شخصیت مستقل این افراد،  اگر به منزل آنها رفتید و غافل گیر شدید تعجب نکنید چرا که آنها کاملا به خواسته خودشان اهمیت می دهند و از طرح ها با ایده های نو استقبال می کنند.

سعی کنید تعادل را در چیدمان لوازم حفظ کنید و از پراکندگی و بی نظمی آنها به این صورت جلوگیری کنید.

 

اسفند

داری روحیه حساس و آرامی هستید و به شدت رمانتیک. سعی کنید از رنگ های با طیف آبی و سفید در دکوراسیون منزل و یا محیط کار خود استفاده کنید. از وسایل و اشیا های رودخانه ای و دریایی در دکوراتیو فضا غافل نشوید.

با توجه به روحیه آرام و رمانتیک شما می توانید از نور ها و شمعدانی ها در جای جای اتاق خود بهره ببرید و به فضا آرامش بیشتر بدهید.

سوالی دارید با گروه مشاوران ما تماس بفرمایید.