طراحی سه بعدی
29
آگوست

طراحی سه بعدی قبل از بازسازی

 

طراحی سه بعدی ساختمان

یکی از جنبه های خوب تکنولوژی، راحت شدن کارها در زندگی روزمره است. وقتی ما می توانیم قبل از بازسازی، تصویر آن فضا را ببینیم و درک درستی از کارهای که می خواهیم انجام بدهیم، داشته باشیم یعنی طراحی سه بعدی قبل از بازسازی.

ما در ذهن خود تصویری از بازسازی واحد یا مغازه خود داریم ولی آیا می توانیم آن را به دیگران منتقل کنیم.

وقتی سه بعدی فضا انجام بشود و شما تصویر آن را ببینید خیلی راحت می توانید ان را به ام دی اف کار ،کابینت کار، نقاش، کناف کار و هزاران نفر نشان بدهید و بگویید من همین را می خواهم.

دیگر کسی نمی تواند بگوید من فکر کردم اینطوری می خواستید و آنموقع زیر بار هم نمی رود. پس یکی از مزیت های سه بعدی فضا جلوگیری از حرف و حدیث است که این را تجربه به ما ثابت کرده است

قبل از بازسازی ،دیدن فضا و تغییراتی که قرار است در آنجا انجام شود باعث می شود ما یک درک درست از کارهای که قرار است به انجام برسد داشته باشیم.

به عنوان مثال وقتی ما سه بعدی فضا را ببینیم می توانیم بدون هزینه، رنگ اتاق نشیمن یا کاغذ دیواری آن را انتخاب بکنیم و اگر خوشمان نیامد با یک حرکت کوچک عوض بکنیم.

حالا شما تصور بکنید کاغذدیواری را انتخاب و آن را نصب کرده اید یهو خوشتان نمی آید باید چه کار کنید؟

به نصاب و فروشنده نفرین بکنید که چرا به شما نگفته است یا اینکه مثل بقیه امور زندگی به آن کاغذ دیواری عادت بکنید تا چند سال دیگر عوض بکنید.

وقتی در نرم افزار شما کاغذ دیواری را در محیط خانه خودتان می بینید حالا با دید روشن انتخاب و تصمیم می گیرید.

هزاران مزیت دیگر  طراحی سه بعدی قبل از بازسازی دارد ولی در کل اگر قبل از بازسازی شما سه بعدی فضا را ببینید هم در هزینه ها و هم در وقت خیلی جلو می افتید که این موضوع قابل انکار نیست.

برای اطلاع از هزینه های سه بعدی فضا به لیست صفحه کلیک کنید

یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

021-88023546