مشاوره قبل از اجرا
28
آگوست

مشاوره خوب دکوراسیون

 

 

مشاوره خوب در دکوراسیون  چه ویژگی های دارد؟ از کجا تشخیص بدهیم و باید به چه نکاتی اهمیت بدهیم؟

1– در ابتدا اگر شما کمی تجربه داشته باشید با صحبت کردند می توانید پی ببرید که آیا فرد از توانایی انجام کار مورد نظر بر می آید یا نه؟

 

2- اگر فرد از شما مبلغی بابت مشاوره بگیرد (بین 50 تا 100 تومان) قیمت معقولی است

 

اگر فرد مشاوره رایگان بدهد دو حالت دارد  یا به خودش و وقتی که می گذارد اهمیت نمی دهد که این افراد چطور می توانند به کار شما اهمیت بدهند در صورتی که به خودشان اهمیت نمی دهند.

یا در راه رضای خدا قدم بر می دارد که عاقدی که سر سفره عقد می آید و سنت پیامبر را (ازدواج) اجرا می کند و ازدواج باعث تحکیم جامعه می شود  هم، رایگان خطبه عقد را جاری نمی کند.

 

3- رزومه هر فرد نشانه تجربه آن هست پس شما می توانید قبل از مشاوره رزومه را چک کنید و از فرد متخصص درخواست رزومه بکنید( خجالت ندارد چون شما دارید هزینه پرداخت می کنید)

 

 

4- از کسانی که قبلا این مسیر را رفته اند و تجربه دارند سوال بکنید یا از فرد متخصص بخواهید چند نفر از مشتری ها و نمونه کار های در سطح شهر را به شما معرفی کند.. با کمی وقت و حوصله شما می توانید از مشتری های قدیم درباره فرد سوال بپرسید( این نشانه شخصیت و اهمیت کار شما به خودتان هست)

 

5- از چند شرکت درخواست بکنید و بهترین گزینه را انتخاب بکنید

 

6-شرکت های که وابسته به فروش محصولی نیستند گزینه های خوبی هستند چرا که آنها تعهد و وابستگی نسبت به فروش ندارند و آزادانه نظر می دهند و به قول معروف ماستی ندارند که بخواهند بگوییند شیرین یا ترش هست

 

فاکتورهای زیادی در این رابطه هست که ما به این ها اکتفا می کنیم

 

با مشاوره ارشد گروه ما که تحصیلات دکترهای خود را از کشور اسپانیا اخذ کرده می توانید مشاوره بگیرید.

جناب خانم دکتر ناصری

88023546

 

مشاوره قبل از بازسازی